Náš příběh

Představte si online květinářství, kde téměř cítíte, jak květiny voní.

Naší misí je “Udělejte (si) radost”. Chceme pěstovat přirozenou lidskou radost z darování květin i těšení sebe sama. Florino je projekt milovníků květin a děláme vše pro to, abyste to při vašem nákupu pocítili.

Zakládáme si na tom, abychom mohli květiny do vašich domovů dodávat s čistým svědomím. Květiny nejdříve zodpovědně nakoupíme, přičemž hledíme jak na férovou odměnu pro pěstitele, tak klademe i důraz na to, aby vám doma kytice dělaly radost co nejdéle. S květinami proto zacházíme s maximální péčí.

Jedním z našich pilířů je mimo jiné pečlivý výběr dodavatelů. Naše květiny pochází z hornatého Ekvádoru a Keni, kde rostou v nadmořské výšce až 4000 metrů, i z nížinného Holandska.

Naše služby by nebyly kompletní bez logistického partnera a sesterské firmy DoDo. Rozvoz květin vnímáme jako komplexní proces a vedle péče o květiny a jejich vázání je pro nás zásadní samotný moment doručení a předání. DoDo kurýři jsou speciálně proškolení a s kyticemi zachází ... jako s květinami. Ať už pak bouquet předají vaší lásce, mamince, klientovi nebo kamarádce, můžete se spolehnout, že zanechají ten správný dojem.

Našimi květinami uděláte radost každému a při jakékoli příležitosti, ať už hledáte kytici k narozeninám, nechcete na obchodní schůzku přijít s prázdnou, chcete dá najevo lásku, zlepšit den blízké osobě nebo udělat radost sami sobě, jen tak.

V nabídce máme jak klasické a tradiční kytice růží v několika barvách i velikostech, tak i kytice neotřelé, originální a sezónní. Zvolíte tulipány, pivoňky, hortenzie nebo netradiční Gypsophily, které jsou trendem tohoto roku, a vydrží bez zvláštní péče až 14 dní.

Rozvoz květin zajistíme po celé Praze, jsme tu pro vás v pracovní dny, o víkendu, ve sváteční i běžné dny.


2.
Floristka připraví Vaši květinu
3.
Doručujeme po celé Praze

Voňavá radost
až k Vašim dveřím

Doručíme
po celé Praze

Platba
kartou

Pernerova 702/39
186 00 Praha 8 - Karlín
info@florino.cz
+420 702 026 858
Infolinka Florino.cz
+420 222 111 800
Infolinka dopravce DoDo
Sledujte nás
Delivery Partner
Provozovatel: ATOTO Market s.r.o., se sídlem Pernerova 702/39, Karlín, 186 00 Praha, IČ: 07920776, zapsaný v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl 309889, vložka C
,