Náš příběh

Představte si online květinářství, kde téměř cítíte, jak květiny voní.

Naší misí je pečovat o to, aby vztahy kvetly. Chceme pěstovat přirozenou lidskou radost z darování květin. Florino je projekt milovníků květin a děláme vše pro to, abyste to při vašem nákupu pocítili.

Naše květiny pochází jak z hornatého Ekvádoru a Keni, kde rostou v nadmořské výšce až 4000 metrů, tak i nížinatého Holandska. Jedním z našich pilířů je totiž pečlivý výběr dodavatelů. Naše mise není pouze o prodání květin vám, našim zákazníkům. Záleží nám také na tom, abychom mohli květiny do vašich domovů dodávat s čistým svědomím, což znamená jediné: květiny nejdříve zodpovědně nakoupíme, přičemž hledíme na férovou odměnu pěstitelům, a zároveň děláme maximum pro to, aby vám doma naše kytice dělaly radost co nejdéle. S květinami proto zacházíme s maximální péčí.

Naše služby by nebyly kompletní bez našeho logistického partnera a sesterské firmy DoDo. Při darování květin vnímáme moment samotného předání jako velmi důležitý. DoDo kurýři jsou speciálně proškolení a s kyticemi zachází … jako s květinami. Ať už pak bouquet předají vaší lásce, mamince anebo klientovi, dají si záležet na tom správném dojmu.

Našimi květinami uděláte radost každému a při jakékoli příležitosti. Můžete si vybrat z několika barev a velikostí kytic krásných růží. Pro více netradiční dar můžete zvolit Gypsophily, které jsou velkým trendem tohoto roku, a vydrží bez zvláštní péče až 14 dní.

Chceme, aby se pro vás Florino stalo synonymem doručené radosti a skvělého zážitku. Aby vztahy kvetly!

Voňavá radost u Vás
ještě tentýž den

Doručujeme
po celé Praze

Platba
kartou

Pernerova 702/39
186 00 Praha 8 - Karlín
info@florino.cz
+420 702 026 858
Infolinka Florino.cz
+420 222 111 800
Infolinka dopravce DoDo
Sledujte nás
Delivery Partner