Valentýn - Pro vztahy, na kterých záleží

Valentýn - Pro vztahy, na kterých záleží

Speciální příležitosti si žádají speciální zacházení. Není tomu jinak ani na den svatého Valentýna, který je již od 17. století součástí našich únorových kalendářů. Ne každý ví, že slavit ho pravidelně začali nejdříve v Británii, odkud pochází většina valentýnských zvyků, nebo to, že v Japonsku dávají naopak dárky ženy mužům.

U nás v Čechách se Valentýn točí hlavně kolem květin, čokolády a romantických večeří ve dvou. A my jako Florino máme dlouhodobě za cíl pomoci vám s tím, aby všechny vaše vztahy kvetly, jsme tu, když vám na někom záleží. A protože ne každý má představu o tom, která květina je pro tu pravou ta pravá, rozhodli jsme se vám trochu ulehčit a pomoci s výběrem toho správného valentýnského dárku.

Víme, že každý člověk je jiný, a stejně tak, jako máme každý rád jiné jídlo, má každá žena ráda i jiné květiny. A protože si dáváme záležet i na sebemenším detailu, tento rok jsme se rozhodli, že Valentýn uděláme jinak :) Nebude jen o růžích, i když ty máme samozřejmě jen ty nejkrásnější, ale představíme vám stejně úžasné a romantické květiny v netradičních kyticích, kterými můžete vyjádřit to, jak moc své ženy a muže milujete :)

Rozhodně jsme nezapomněli na speciální valentýnskou Florino nabídku - naše božské růže ve dvou speciálních romantických krabičkách ve tvaru srdce doplněné naší nejoblíbenější květinou, romantickou Gypsophilou, stejně jako speciálně vázanou kytici drobnokvětých stříkaných růží.

Moc bychom si přáli, aby si lidé lásku vyznávali každý den v roce, aby radost z květin byla běžnou součástí našich hektických životů. Jsme tu pro vás a pro vaši lásku po celý rok, vždy připraveni pomoci :)

Voňavá radost
až k Vašim dveřím

Doručíme
po celé Praze

Platba
kartou

Pernerova 702/39
186 00 Praha 8 - Karlín
info@florino.cz
+420 702 026 858
Infolinka Florino.cz
+420 222 111 800
Infolinka dopravce DoDo
Sledujte nás
Delivery Partner
Provozovatel: ATOTO Market s.r.o., se sídlem Pernerova 702/39, Karlín, 186 00 Praha, IČ: 07920776, zapsaný v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl 309889, vložka C
,