Kytička na Den matek

Kytička na Den matek

Vzdávat poctu maminkám a mateřství by se nemělo dělat jen na Den matek, zaslouží si to celoročně. Ale druhá květnová neděle patří maminkám v Česku oficiálně i podle kalendáře. Věděli jste, že velkou propagátorkou oslav Dne matek byla Alice Masaryková?

V tento den děti dávají svým maminkám drobné dárky, které často samy vyrobí. A děkují tak za lásku a péči, kterou jim maminky denně naprosto bezpodmínečně dávají a poskytují.

Poslední rok byl náročný pro všechny, maminkám však bylo naloženo občas vrchovatě, protože trávily s dětmi celé dny a vedle toho pracovaly a staraly se o domácnost. Poděkujte jim kyticí a dejte najevo, že si uvědomujete, co vše zvládají a málokdy si stěžují.

A nezapomeňte ani na maminky, kterým už jste trochu odrostli, o které jste v poslední době měli možná víc strach a každé společné chvíle jste si vážili víc než kdy dříve.

Objednejte maminkám mladším i starším speciální kytici Thank you mum, kterou jim uděláte radost a ukážete, jak moc si jich vážíte. Je složená z gerber, santií, alstromerií, voňavých frézií a pistácie a radost udělá všem generacím.

Voňavá radost u Vás
ještě tentýž den

Doručíme
po celé Praze

Platba
kartou

Pernerova 702/39
186 00 Praha 8 - Karlín
info@florino.cz
+420 702 026 858
Infolinka Florino.cz
+420 222 111 800
Infolinka dopravce DoDo
Sledujte nás
Delivery Partner
Provozovatel: ATOTO Market s.r.o., se sídlem Pernerova 702/39, Karlín, 186 00 Praha, IČ: 07920776, zapsaný v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl 309889, vložka C
,