Květen - měsíc lásky

Květen - měsíc lásky

Květen je měsícem lásky a 1. máj je svátek všech zamilovaných. A protože letos příhodně připadá na sobotu, oslavte lásku se vším všudy. Někteří možná ještě pamatují doby, kdy se na prvního máje oslavovala hlavně práce, ale tyhle časy už jsou naštěstí dávno pryč.

A že byste slavili rádi, ale jak to vymyslet, když nemůžete jít do kina, divadla nebo na romantickou večeři? Udělejte svojí drahé polovičce radost překvapením do postele. Vedle slavnostní snídaně ji nezapomeňte potěšit i kyticí. Využijte ranního rozvozu a ukažte jí, co pro vás znamená, aniž byste se museli převlékat z pyžama a běžet do obchodu. Stačí den předem objednat a my zařídíme vše ostatní. A nebojte, zaručujeme dovoz po Praze ten stejný den, takže ani vás, kdo objednáte až v sobotu, nenecháme ve štychu.

Unending Love Tender Love Something Special

A pokud tápete, kterou kytici vybrat, máme pro vás tip. Rudé růže jsou sice klasika, která nezklame, ale zkuste to tentokrát jinak. Dokonale prvomájovou kyticí je Tender Love složená z hortenzií, trsových růží, drobného waxu a pistácie nebo Something Special ze speciálních plnokvětých růží.

Voňavá radost
až k Vašim dveřím

Doručíme
po celé Praze

Platba
kartou

Pernerova 702/39
186 00 Praha 8 - Karlín
info@florino.cz
+420 702 026 858
Infolinka Florino.cz
+420 222 111 800
Infolinka dopravce DoDo
Sledujte nás
Delivery Partner
Provozovatel: ATOTO Market s.r.o., se sídlem Pernerova 702/39, Karlín, 186 00 Praha, IČ: 07920776, zapsaný v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl 309889, vložka C
,